Biuro Turystyczne FERIE

Gwarancja udanego wypoczynku !

Biuro Turystyczne Ferie, kolonie,obozy,wycieczki,imprezy turystyczne

WCZASY

Serdecznie zapraszamy na wczasy wypoczynkowe w Beskidy,do uroczej,górskiej miejscowości wypoczynkowej - Węgierska Górka.
Jest to miasteczko leżące niedaleko Żywca,malowniczo położone w Beskidzie Żywieckim,nad rzeką Sołą.
Z Węgierskiej Górki blisko jest na Słowację (ok 20km. do granicy),a także do Istebnej,Koniakowa,Wisły czy Ustronia.

ZAKWATEROWANIE:Pensjonat położony nad Sołą,tuż obok obiektu znajduje się spacerowa alejka nad rzeką o długości kilku kilometrów,a w odległości ok.50 m. naturalne kąpielisko na Sole,niedaleko znajduje się także basen odkryty.
Pokoje 2,3,4 a nawet 5-osobowe (np. dla rodziny) z łazienkami i TV.
Na terenie ośrodka znajduje się stołówka,boisko do siatkówki,grill,stół do tenisa,bilard,plac zabaw i gry zręcznościowe dla dzieci,wypożyczalnia rowerów.
Ośrodek posiada zadaszone miejsce,gdzie można zorganizować grilla,ognisko z pieczeniem kiełbasek,niewątpliwą atrakcją jest możliwość zorganizowania letniego kuligu wozami z zaprzęgiem konnym.

WYŻYWIENIE:w stołówce pensjonatu-pełne wyżywienie (śniadanie,obiad,kolacja).

TURNUSY: 8 dniowe (7 noclegów), terminy w kwietniu,maju,czerwcu,lipcu, sierpniu i wrześniu 2015

dojazd własny

CENA: 600 zł


Okolice Węgierskiej Górki,łagodne stoki oraz rozległe górskie polany, to "raj" dla amatorów górskiej turystyki pieszej i rowerowej.
Znajdują się tu 2 trasy rowerowe-niebieska w kierunku Ciśca i Kamesznicy o długości 35 km i czerwona w kierunku Cięciny Górnej o długości 45 km.

Zapraszamy także na 12 dniowe wczasy nad morzem,w Ustroniu Morskim i Darłówku oraz 11 dniowe wczasy w Kudowie - Zdroju .Szczegóły w zakładce WCZASY SENIORZY.